Dick 2000 Zdzisław Gdaniec to w całości polska firma, która powstała w 1998 roku. W jej skład wchodzą trzy hurtownie spożywcze działające w Elblągu, Olsztynie i we Włocławku . W ofercie hurtowni znajdą Państwo ponad 5800 pozycji asortymentowych , w grupach takich jak kawa, herbata, nabiał, tłuszcze, przetwory, konserwy, koncentraty, napoje, słodycze, art. sypkie.

Całą swoją działalność opieramy na punkcie widzenia naszych klientów dbając aby nasze relacje z nimi oparte były na partnerstwie, rzetelności i lojalności. Jesteśmy otwarci na  ich sugestie, co pozwala nam na ciągłe ulepszanie asortymentu. Naszą dewizą jest towar najwyższej jakości po przystępnej cenie, a naszym celem jest stworzenie takiej oferty, która zaspokoi wszystkie potrzeby naszych klientów. Wiemy, że jest to jedyna właściwa droga w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu. Zaufało nam już ponad 2 000 klientów detalicznych, sieciowych i instytucjonalnych. Jesteśmy hurtownią przystosowaną do przechowywania artykułów spożywczych w zalecanych przez konkretnych producentów warunkach, dzięki czemu zapewniamy produkt wysokiej jakości, co skutkuje zadowoleniem każdego Klienta.

Jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem, skutecznie wspierającym rozwój przedsiębiorców. Klient jest dla nas najważniejszy. Dlatego wszelkie działania oraz innowacje w naszych halach są wprowadzane pod kątem Państwa oczekiwań i potrzeb. W tej chwili w naszej ofercie znajduje się około 5800 produktów ponad 80 najbardziej znanych i liczących się na rynku producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. i życzymy udanych zakupów.

Co nas wyróżnia?

  • Wysoka jakość produktów
  • Najniższe ceny
  • Sprawdzone marki
  • Regularne akcje promocyjne
  • Miła obsługa