O firmie

Dick 2000 Zdzisław Gdaniec to w całości polska firma, która powstała w 1998 roku. W jej skład wchodzą dwie stacjonarne hurtownie spożywcze działające we Włocławku i Elblągu oraz hurtownia w Olsztynie obsługiwana przez przedstawicieli handlowych. W ofercie hurtowni znajdą Państwo ponad 5800 pozycji asortymentowych, w grupach takich jak kawa, herbata, nabiał, tłuszcze, przetwory, konserwy, koncentraty, napoje, słodycze, art. sypkie.

Całą swoją działalność opieramy na punkcie widzenia naszych klientów dbając aby nasze relacje z nimi oparte były na partnerstwie, rzetelności i lojalności. Jesteśmy otwarci na ich sugestie, co pozwala nam na ciągłe ulepszanie asortymentu. Naszą dewizą jest towar najwyższej jakości po przystępnej cenie, a naszym celem jest stworzenie takiej oferty, która zaspokoi wszystkie potrzeby naszych klientów. Wiemy, że jest to jedyna właściwa droga w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu. Zaufało nam już ponad 2 000 klientów detalicznych, sieciowych i instytucjonalnych. Jesteśmy hurtownią przystosowaną do przechowywania artykułów spożywczych w zalecanych przez konkretnych producentów warunkach, dzięki czemu zapewniamy produkt wysokiej jakości, co skutkuje zadowoleniem każdego Klienta.

Jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem, skutecznie wspierającym rozwój przedsiębiorców. Klient jest dla nas najważniejszy. Dlatego wszelkie działania oraz innowacje w naszych halach są wprowadzane pod kątem Państwa oczekiwań i potrzeb. W tej chwili w naszej ofercie znajduje się około 5800 produktów ponad 80 najbardziej znanych i liczących się na rynku producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.
Życzymy udanych zakupów.

Co nas wyróżnia?

Z

Wysoka jakość produktów

Z

Najniższe ceny

Z

Sprawdzone marki

Z

Regularne akcje promocyjne

Z

Miła obsługa Klienta

Nasi Partnerzy

Tradycja i doświadczenie

Dick 2000 Zdzisław Gdaniec to w całości polska firma, która powstała w 1998 roku. W jej skład wchodzą trzy hurtownie spożywcze działające w Elblągu, Olsztynie i we Włocławku

Wiarygodny partner

Jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem, skutecznie wspierającym rozwój przedsiębiorców. Klient jest dla nas najważniejszy.

Duży wybór produktów

W naszej ofercie znajduje się prawie 6000 produktów w grupach takich jak kawa, herbata, nabiał, tłuszcze, przetwory, konserwy, koncentraty, napoje, słodycze, art. sypkie i inne.

Atrakcyjne ceny

Naszą dewizą jest towar najwyższej jakości po przystępnej cenie, a naszym celem jest stworzenie takiej oferty, która zaspokoi wszystkie potrzeby naszych klientów.

Oddział Włocławek

Al. Chopina 6
87-800 Włocławek

Zadzwoń do nas

tel. +48 54 412 23 23
fax +48 54 412 23 24

Napisz do nas

wloclawek@dick2000.pl

Oddział Mobilny OLSZTYN

Obsługiwany przez przedstawicieli handlowych.

Zadzwoń do nas

tel. +48 604 991 695
tel. +48 692 910 041

Napisz do nas

olsztyn@dick2000.pl

Oddział Elbląg

ul. Grunwaldzka 2
82-300 Elbląg

Zadzwoń do nas

tel. +48 55 233 25 97

Napisz do nas

elblag@dick2000.pl