Praca

Magazynier

Miejsce pracy: Oddział w Elblągu.

Zakres obowiązków:

– rozładunek dostaw,

– kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,

– uzupełnianie towaru na regałach,

– utrzymywanie magazynu w czystości,

 Wymagamy:

– rzetelności,

– punktualności i zaangażowania w realizację zadań,

– książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,

– doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane.

– uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych – mile widziane,

Oferujemy:

– umowę o pracę na pełen etat

– wynagrodzenie zawsze na czas,

– każdą niedzielę wolną od pracy,

– pracę w systemie 2-zmianowym,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie aplikacji
(C.V. i List motywacyjny) z dopiskiem magazynier do dnia 19.05.2021r. na adres email: elblag@dick2000.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Oddział Włocławek

Al. Chopina 6
87-800 Włocławek

Zadzwoń do nas

tel. +48 54 412 23 23
fax +48 54 412 23 24

Napisz do nas

wloclawek@dick2000.pl

Oddział Mobilny OLSZTYN

Obsługiwany przez przedstawicieli handlowych.

tel. +48 604 991 695
tel. +48 692 910 041

olsztyn@dick2000.pl

Oddział Elbląg

ul. Grunwaldzka 2
82-300 Elbląg

tel. +48 55 233 25 97

elblag@dick2000.pl